close
تبلیغات در اینترنت
تبدیل امکانات پنهان به درآمد
منوی اصلی
آیدی مدیر وبلاگ
آرشیو وبلاگ
منوی اضافه
  • متن


نويسنده(ها): مدیر سبز - ژان بقوسیان
زمينه:  فروش
اشاره: هرکسب و کاری دارایی هایی دارد که شامل ماشین آلات، تجهیزات و لوازم و طلبهایش از مشتریان است. علاوه بر این دارایی های سنتی، اغلب دارایی هایپنهان فراوانی دارید که احتمال دارد تاکنون هرگز به بهره برداری از آنهافکر نکرده باشید.

 

هر کسب و کاری داراییهایی دارد که شامل ماشین آلات، تجهیزات و لوازم و طلب هایش از مشتریاناست. علاوه بر این دارایی های سنتی، اغلب دارایی های پنهان فراوانی داریدکه احتمال دارد تاکنون هرگز به بهره برداری از آنها فکر نکرده باشید.دارایی هایی نظیر دانش موجود در کسب و کار، مهارت کارکنان، زمان بيکاري دربخش خدمات، محصولات خارج از رده، حتی کارتن های حمل و نقل محصولات، ازجمله این موارد می‌باشد.

تمام اینها، دارایی هایباارزشی هستند که می توانند به آسانی به پول نقد تبدیل شوند. این فصل بهشما کمک می کند آنها را بشناسید و شرکت خود را برای کسب سود از آنها آمادهکنید.


شناسایی دارایی های پنهان

برای شناسایی دارائی هایپنهان، باید از دید یک بازاریاب یا فروشنده ، به این امکانات نگاه کنید،نه با دید حسابدار. در اینصورت یافتن دارایی های غیر معمول در کسب وکارتان بسیار راحت تر خواهد شد. چراکه سرانجام ، بدنبال دارایی هایی هستیدکه دیگران با رضایت برای آنها پول بپردازند. قدم اول این نيست که از خودبپرسید "چه چیزهای با ارزشی دارید؟"، بلکه از خود بپرسید "صاحبان سایر کسبو کارها به چه چیزی نیاز دارند؟ آنها به دنبال چه می گردند؟" در حالیکهفهرست طولانی از جوابهای ممکن براي این سئوال وجود دارد، فکر کنید که بقیهکسب و کارها در صنعت یا شهرتان برای چه چیزی پول خرج می کنند، به بررسیچند مورد بپردازیم.

 

    <

صفحات وبلاگ